Ana sayfa Haberler

Sınır ötesi e-ticaret sosyalleşmesi kademeli olarak trend oluyor

Sertifika
iyi kalite e ışık IPL rf satış için
iyi kalite e ışık IPL rf satış için
Müşteri yorumları
Kaliteli, güvenilir ve hızlı tedavi, rekabetçi fiyat istikrarlı, zaman ve profesyonel satış ve satış sonrası hizmet...

—— Luis ABD

Benim müşteri zaten başka bir aygıt... isteyen mü...

—— Raja Brezilya

Çok iyi yapıyoruz. Lazer ve IPL çok çok iyi çalışır. Çok sayıda müşteriye sahibiz.

—— Rolf Merz dan Switherland

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler

Sınır ötesi e-ticaret sosyalleşmesi kademeli olarak trend oluyor

Sınır ötesi e-ticaret sosyalleşmesi kademeli olarak trend oluyor
Sınır ötesi sosyal e-ticaretin alt mantığı, e-ticaretin oyun yöntemlerini yeniden yapılandırır. Sınır ötesi sosyal e-ticaret, geçmiş alışveriş deneyimini, temel olarak aşağıdaki mantıktan altüst eder:

Güvene dayalı paylaşım, satın alma verimliliğini artırır

Sınır ötesi sosyal e-ticaret, malları bulmak için insanları bulma düşüncesidir; çünkü etiketlerin ve büyük verilerin derinlemesine öğrenilmesi, kesin talebi kesin nüfusa itebilir ve ortada tanışanlar vardır, süreç basit ve güvenilirdir fragman süresi işlemi gerçekleştirir ve deneyim iyi iken fazla zaman almaz.

Kullanıcıların sosyal davranışlarına daha yakın, daha rahat alışveriş

Sosyal etkileşim bağlamında, sosyal e-ticaret her yerdedir ve kullanıcının sosyal etkileşimi günlük bir davranış haline gelmiştir. Her türlü alışveriş sahnesi sosyal etkileşim etrafında döner. Ürünler kullanıcılara sosyal çevrelerden akıyor, satın alma siparişi vermek, alışverişi daha kolay hale getirmek gibi.

Güçlü fisyon kabiliyeti, hızlı toz emme ve müşteri kazanımı

Sınır ötesi sosyal e-ticaret, üyeler, üst düzey kullanıcılar, tek serbest görevler, indirim görevleri vb. Gibi sosyal platformlar aracılığıyla elde edilebilecek güçlü bir bölünme yeteneğine sahiptir. Bunlar arasında en kritik motivasyon temelini oluşturur. Kullanıcıları paylaşmaya teşvik etmek fayda odaklı. Örneğin, grupların paylaşımı daha düşük satın alma fiyatları alabilir, üyelerin dağıtımı bir çekilişe geçebilir ve eski ve yenileri nakit bonus alabilirler. Refah bilgisini paylaşmak, başlı başına bir kazan-kazan sonucudur. Bu nedenle, fisyon tüm sosyal gruplara yayılmış bir ilişkiler ağı gibi, hızla ve sürekli olarak gerçekleşecektir.

Sosyal pazarlamanın dört niteliği vardır: gerçek kimlik sosyal, sosyal ilgi, endüstri profesyonelleri sosyal, mobil sosyal. Sınır ötesi sosyal e-ticaret, insan odaklı, insanlar arasındaki iletişime dayanarak, hayranların sosyal çevrelerini etkin bir şekilde kullanarak ve düzenli bir trafik akışı oluşturuyor. Bu düşük maliyetli, yüksek frekanslı mod kesinlikle ana akım haline gelecektir. Sınır ötesi sosyal e-ticaret, tüketicileri genç insanlardan tam yaş tüketime genişletecek, ürünleri tek ölçekliden çeşitlendirilmiş ve kişiselleştirmeye yükseltecek ve sahneleri merkezileştirilmiş her yerde bulunan sosyal platformlara aktaracaktır. Bu sürekli değişen e-ticaret savaş alanında, hiçbir şey statükodan memnun olamaz, çünkü ortaya çıkan siyah teknoloji ile herhangi bir zamanda değiştirilebiliyor.

Sosyal e-ticarette iki önemli nokta vardır: birincisi, kullanıcılar arasındaki güvene dayanarak, sınır ötesi ürün kalitesi nedeniyle ürünün kendisinin çok zayıf olamayacağı öncülünde, yüksek brüt kar ve yüksek katma değer sağlayabilir. birçoğu doğrudan denizaşırı markalar tarafından sağlanan mükemmel, ancak bilgi boşluğu nedeniyle, fiyat yerel ticaret envanterine göre çok şeffaf değil ve yeni ürün hala iyi bir kar marjı elde edebiliyor. İkincisi, geleneksel işletmeler, bir başka önemli problemle yüzleşmek zorunda, yani ürün markalarına güvenmek zorunda. Merkezi platformun geniş çaplı standart ürün stratejisinin aksine, geleneksel iş en üst düzey tek ürün stratejisidir, bu nedenle karla ilgili bir sorun yoktur, ancak geleneksel iş ve geleneksel sosyal e-iş kaliteye güven duymaz ve ürünler ve standart ürün olan sınır ötesi e-ticaret, sınır ötesi + sosyal'in bu kadar sıcak olmasının nedeni olarak, geleneksel ticaretin geri alım oranı sorununu çözebilir.

Pub Zaman : 2019-11-18 17:17:46 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Beijing Globalipl Development Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. victor

Tel: +86-13810472608

Faks: 86-10-60212336

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)