Ana sayfa Hakkımızda

Hizmet

Şirket profili

Pekin Globalipl Development Co, Ltd geliştirme, araştırma, üretim, satış ve satış sonrası yapan bir yüksek teknoloji firmasıdır. Halen biz böyle PCB ve prob olarak parçaları üzerinde birkaç büyük ulusal tedarikçi, için OEM hizmet vermektedir. Bizim ana iş geliştirme ve güzellik ekipmanları alanında liderliğimizi oluşturmak kaliteli güzellik ekipmanları, üretim üzerinde duruluyor.

Biz bağımsız 13 ABD serisi ekipmanları olarak gelişmiştir:

1. Elight (IPL rf) Güzellik Makinası
2. Cryolipolysis zayıflama makinesi
3. 7H cilt kaldırma ve zayıflama makinesi
4. Diyot Lipo lazer zayıflama Sistemi
5. Ultrasonik kavitasyon zayıflama makinesi
6. Diyot Lazer Epilasyon makinesi
7. IPL E ışık RF Güzellik Ekipmanları
8. IPL Elight RF Lazer Güzellik Ekipmanları:
9. IPL Cilt Gençleştirme Makinesi
10. CO2 Lazer Makinesi
11. ND-YAG lazer makinesi
12. RF ekipmanları
13. PDT (LED ışığı) güzellik ekipmanları
Yüksek teknoloji, istikrarlı kalite ve mükemmel bir tedavi sonucu ile, ekipmanları sayısız müşterilerden iyi bir ün kazanmıştır. Ayrıca firmamız dünya pazarında büyük rekabet elde ettik, aynı zamanda, yüksek hızlı gelişimine güzellik teknolojisini destekler. Firmamız odaklı insanlar üzerinde ısrar, ön-çalışan, fen ve teknoloji ve müşteri ilk prensibi bilimleri ve teknoloji sayesinde yüksek kalite ve gelişim ile hayatta kalma alarak. Müşteri daha fazla kar elde yapmak memnun müşteri yapmak için mükemmel satış sonrası hizmet ve yüksek performanslı-fiyat oranı ürünler sunmak.

OEM hizmeti bizim uzmanlık alanıdır. Biz ihtiyaçlarına uygun şekilde yazılım ve donanımı üretebilir. Kolay bir profesyonel üreticisi haline için yapmak!

Saygılarımızla yakın gelecekte birbirleriyle işbirliği için bir şans var diliyoruz!

Görünümü daha Hakkımızda