Ana sayfa Hakkımızda

Hizmet

şirket Profili

Pekin Globalipl Development Co, Ltd geliştirme, araştırma, üretim, satış ve satış sonrası yapan bir yüksek teknoloji firmasıdır. Halen biz böyle PCB ve prob olarak parçaları üzerinde birkaç büyük ulusal tedarikçi, için OEM hizmet vermektedir. Bizim ana iş geliştirme ve güzellik ekipmanları alanında liderliğimizi oluşturmak kaliteli güzellik ekipmanları, üretim üzerinde duruluyor.

Biz bağımsız 13 ABD serisi ekipmanları olarak gelişmiştir:

1. Elight (IPL rf) Güzellik Makinası
2. Cryolipolysis zayıflama makinesi
3. 7H cilt kaldırma ve zayıflama makinesi
4. Diyot Lipo lazer zayıflama Sistemi
5. Ultrasonik kavitasyon zayıflama makinesi
6. Diyot Lazer Epilasyon makinesi
7. IPL E ışık RF Güzellik Ekipmanları
8. IPL Elight RF Lazer Güzellik Ekipmanları:
9. IPL Cilt Gençleştirme Makinesi
10. CO2 Lazer Makinesi
11. ND-YAG lazer makinesi
12. RF ekipmanları
13. PDT (LED ışığı) güzellik ekipmanları
Yüksek teknoloji, istikrarlı kalite ve mükemmel bir tedavi sonucu ile, ekipmanları sayısız müşterilerden iyi bir ün kazanmıştır. Ayrıca firmamız dünya pazarında büyük rekabet elde ettik, aynı zamanda, yüksek hızlı gelişimine güzellik teknolojisini destekler. Firmamız odaklı insanlar üzerinde ısrar, ön-çalışan, fen ve teknoloji ve müşteri ilk prensibi bilimleri ve teknoloji sayesinde yüksek kalite ve gelişim ile hayatta kalma alarak. Müşteri daha fazla kar elde yapmak memnun müşteri yapmak için mükemmel satış sonrası hizmet ve yüksek performanslı-fiyat oranı ürünler sunmak.

OEM hizmeti bizim uzmanlık alanıdır. Biz ihtiyaçlarına uygun şekilde yazılım ve donanımı üretebilir. Kolay bir profesyonel üreticisi haline için yapmak!

Saygılarımızla yakın gelecekte birbirleriyle işbirliği için bir şans var diliyoruz!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Firmamız, 2011 yılında güzellik makine sektörüne girmiştir. Biz, Çin'de pek çok tanınmış güzellik kurum ve güzellik hastaneleri ile işbirliği ve yaklaşık 1000 müşteriler geliştirmek. Ve biz 2005 yılında Uluslararası Pazar açıldı. Şimdiye kadar biz yaklaşık 120 ülkeden 2.000'den fazla müşteriler geliştirdik ve bu klinik deneyimler çok sayıda birikir. oem servis de bizim uzmanlık olduğunu. Bağımsız olarak çok sayıda dizi aletleri geliştirdik. Şimdiye kadar 9 doktorlar, Şirketimizde yaklaşık 100 öğrencilerin lisansüstü ve ungraduate vardır... Güzellik sektöründe bir lider birçok türde ile uluslararası düzeyde gelişmiş donanımları tanıtmak.

ISO13485 sistemi 2003'ten yürütülen beri biz almak daha iyi yönetimi ve geliştirme ve insan ve mali kaynaklar tasarrufu. Bu arada katı maliyet ve de kalitesini daha da yükseltmek ve daha rekabetçi fiyat yaptı.

1995 Yılında Pekin'de Sofeware oem hizmet sağlamak ve Lenovo, büyük bir güzellik makinesi yazılım geliştirmek için bize yardımcı olur gibi ünlü marka ile işbirliği.

2000 Yazılım sistem kontrolü geliştirmek için lazer güzellik ile işbirliği

2001 ' De güzellik makinesi alana girilen ve geliştirmek ve bağımsız olarak lazer makine satmak için başlar.

Bu arada, tıbbi üretim sertifikası onayı var.

2003 ' Te 5 şubede başladı ve 50distributors Çin'de geliştirilen ve güzellik makineleri yaygın olarak kullanılan hastane, güzellik zinciri ajansları, Salonu, spa, vb

2005, 1000Clients işbirliği ve Yurtdışı Pazar gelişmeye başlar.

Bu arada, ISO13485 onayı var.

2006 Yılında, biz farklı almak bölüm etkili Fuarlar İtalya, Rusya, Dubai, Hongkong, Meksika gibi.

Biz de tuv Medikal ce onayı almak ve ayrıca rf, PST, IPL gibi yeni güzellik makineleri geliştirmek rf, elight.

2007 Yılında, kesirli co2 lazer makine ve ultrason rf + vakum ve kavitasyon çok fonksiyonlu zayıflama makinesi geliştirilir ve pazara satmak.

2008 Yılında Kanada bizim şubede csa sertifikası almak ve o zamandan beri biz Amerika pazarında devlet.

2009 Yılında, biz kendi bizim ofis, fabrika ile 5000 metrekare ayarlayın.

2011, Optik laboratuarları ayarlayın ve geliştirmek 808nm Diod Lazer saç Temizleme makinesi, makine, çok fonksiyonlu kavitasyon ve cryolipolysis makine zayıflama lipo lazer. Yine onlar piyasada büyük bir başarı var.

<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Diğer

Markalar : BİZE

No. Çalışanları : 200~205

Yıllık satış : 2000000-4000000

Yıl kurulan : 1998

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Beijing Globalipl Development Co., Ltd. Sertifikalar Çin Beijing Globalipl Development Co., Ltd. Sertifikalar Çin Beijing Globalipl Development Co., Ltd. Sertifikalar Çin Beijing Globalipl Development Co., Ltd. Sertifikalar