Ana sayfa Haberler

İlk 2019 Zhejiang Tüccarları Uluslararası İthalat Emtiaları Fuarı başarıyla gerçekleştirildi.

Sertifika
Çin Beijing Globalipl Development Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Beijing Globalipl Development Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kaliteli, güvenilir ve hızlı tedavi, rekabetçi fiyat istikrarlı, zaman ve profesyonel satış ve satış sonrası hizmet...

—— Luis ABD

Benim müşteri zaten başka bir aygıt... isteyen mü...

—— Raja Brezilya

Çok iyi yapıyoruz. Lazer ve IPL çok çok iyi çalışır. Çok sayıda müşteriye sahibiz.

—— Rolf Merz dan Switherland

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
İlk 2019 Zhejiang Tüccarları Uluslararası İthalat Emtiaları Fuarı başarıyla gerçekleştirildi.
hakkında en son şirket haberleri İlk 2019 Zhejiang Tüccarları Uluslararası İthalat Emtiaları Fuarı başarıyla gerçekleştirildi.
İlk 2019 Zhejiang Tüccarları Uluslararası İthalat Emtiaları Fuarı, 15 - 17 Kasım tarihleri ​​arasında, Jiaxing City, Pinghu uluslararası ithalat emtia kentinde başarıyla düzenlenmiştir. Expo, "Zhejiang" fırsatı temalı olarak, dünyadaki bölgeler ve 4000'den fazla profesyonel alıcı.

Zheshang Uluslararası İthalat Fuarı, Jiaxing City'nin ikinci Çin Uluslararası İthalat Fuarı'nın yayılma etkisine olumlu bir tepkisidir. 20.000 metrekareden fazla sergi terazisi ve 700 standart stant toplayan, Zheshang'un ithal ürünlerinin temasıyla ilk Expo'dur.

Jiaxing Belediye Halk hükümetinin belediye başkan yardımcısı Sheng Quansheng, yaptığı konuşmada, Zhejiang Tüccarlar Fuarı'nın düzenlenmesinin, Zhejiang tüccarları için yatırım işbirliği ve cazibe teşhirine yönelik bir platform sağladığını söyledi. Zhejiang tüccarlarının Zhejiang Eyaletinde açılan çok yönlü, çok seviyeli, geniş alanlı ve yüksek seviyeli yeni bir paterne katılması, uluslararası ticaret ve ticaret için aktif bir şekilde yeni bir işbirliği platformu inşa etmesi ve gerçekten modern, pazar odaklı ve uluslararası bir kalite haline gelmek Girişimciler için fırsatlar, çeşitlendirilmiş pazar taleplerini de karşılayacak ve Zhejiang'ın yeni tüketim geliştirme turu sürecinde daha fazla yeni pozisyon ve iş olanakları bulmalarına yardımcı olacak pazar açılışı.

CPPCC Ulusal Komitesinin Ekonomik Komitesi başkan yardımcısı olan Cui Shichang, Şanghay Uluslararası İthalat ve İhracat Fuarı'nın, Yangtze ile daha da ileri gidip gelmek üzere, kalkınma modunda ilerlemek için ortak kalkınma ve işbirliği istediğini söyledi. Nehir Deltası ve Yangtze Nehri Deltası'na entegre ve "bir kemer ve bir yol" yönünde aktif olarak gelişiyor. Bu Expo, Pinghu uluslararası ithalat emtia kentinin avantajlarından tam anlamıyla faydalanıyor, Çin'in yeni genişleme turunun açılması ve ithalat stratejisinin aktif olarak genişletilmesi konusundaki yeni fırsatını değerlendirdi, kendine özgü bir endüstriyel gelişme yarattı ve ithalatı sürekli olarak genişletti. Çinli işletmelerin dönüşümünü ve iyileştirmesini teşvik etmekte, yüksek kaliteli ürünlerin ve hizmet kalitesinin geliştirilmesini ve iyileştirilmesini daha iyi teşvik etmekte ve iş ortamını kapsamlı bir şekilde iyileştirmektedir. Kentsel rekabet edebilirliğin sürekli iyileştirilmesi olumlu bir rol oynamıştır.

Expo, uluslararası bir ithalat sergisi, "bir kemer ve bir yol" uluslararası ticaret ve Zhejiang tüccarları için Ekonomik İşbirliği Forumu, 2019 küresel sınır ötesi e-ticaret ithalat ve ihracat işbirliği forumu, dijital uygulama ve Geliştirme Forumu'nu düzenledi. Uzmanlık Komitesi, Zhejiang tüccarlar Federasyonu'nun yeni perakende tedarik zincirini, oryantal kültür tugasının "Oryantal ve WAN Guo Cheng" işbirliği projesini ve Fransa'da "bir kemer ve bir yol" olan Zhejiang Lille Endüstri Parkı'nı açıkladı. "Güney Kore'nin doğu kapısındaki Çin Merkezi" projesi Pinghu'da ve Pinghu Uluslararası Ticaret Şehri ile birkaç kurum arasında stratejik işbirliği imzalama törenine yerleşti.

2019 Zhejiang Tüccarlar Uluslararası İthalat Fuarı, dostluk ve gelişim için dostça bir değişim platformu oluşturmak amacıyla, hatlar boyunca Zhejiang tüccarları, uzmanları ve akademisyenleri ve toplumun tüm kesimleri için bir platform düzenledi. Aynı zamanda, dış dünyaya açılan Zhejiang'ın yeni üst düzey yeni turunu açtı.

Pub Zaman : 2019-11-26 13:15:50 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Beijing Globalipl Development Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. victor

Tel: +86-13810472608

Faks: 86-10-60212336

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)